Crowdfundingplatform

Invest in Slovakia Ervaringen

No rating yet No rating yet No rating yet No rating yet No rating yet
0
Beoordeling achterlaten
Slowaaks platform sinds 2019 dat vanaf €50 uitleent aan vastgoedontwikkelaars tegen hypotheken; het meldt een gemiddeld jaarrendement van 13,41%, €36,4 miljoen uitgeleend in 36 projecten en niets afgeschreven (oktober 2026).

Invest in Slovakia - Risico- en rendementsbeoordeling

Risk Level
Zeer laag
Hoger betekent meer risico. Niets afgeschreven sinds 2019, wat op zichzelf het laagste niveau is, zeer laag, en leningen gedekt door hypotheken die een zekerheidsagent houdt. Het niveau berust op het gerealiseerde verlies van het platform, dus de late leningen zijn een waarschuwing: 1,61% van de hoofdsom is te laat, het wanbetalingscijfer van 2025 betreft slechts vijf leningen, en er is geen limiet voor de verhouding lening tot waarde gepubliceerd, zodat de verliezen kunnen oplopen.
Return Level
Zeer hoge
Een gemeld gemiddelde van 13,41% per jaar sinds 2019; het jaarcijfer ligt sinds 2024 rond de 12%.
Risk Return Level
Zeer laag
Hoge gemelde rendementen zonder afschrijvingen tot nu toe; de late betalingen op oudere leningen en de korte gereguleerde staat van dienst zijn de punten om in de gaten te houden.

Invest in Slovakia - Retouren en verliespercentages

Retouren
Fixed interest: 13,41% 13,41% per jaar is het door het platform gemelde gemiddelde rendement sinds 2019 (gelezen in oktober 2026, zonder datum, zonder opgegeven methode), vóór belasting. Zijn jaarcijfers daalden van 17,73% in 2019 naar 11,97% in 2025 en 12,35% tot nu toe in 2026.
Verliespercentages
Gerealiseerde verliezen: 0,00% €0 aan hoofdsom en rente afgeschreven sinds 2019, tegenover €20,0 miljoen aan hoofdsom meegeteld sinds 2019 (24 oktober 2026). Er is geen uitwinning afgerond.
Wanbetalingspercentage: 0,00% 0% van de leningen in wanbetaling in 2025 (0 van 5 leningen), per 31 december 2025. Wanbetaling betekent meer dan 90 dagen te laat of waarschijnlijk niet terugbetaald.
Late leningen: 1,61% 1,61% van de hoofdsom (€324.603) was achterstallig, plus €33.050 achterstallige rente en €21.158 rente in incasso (oktober 2026); alles bij leningen die vóór de vergunning van 2024 zijn verstrekt.

Invest in Slovakia – Platformstatistieken 2026

Informatie bijgewerkt op: 03 Nov 2026
Aantal investeerders 2443 investeerders
36 gefinancierde projecten
36,4M EUR funded amount

Invest in Slovakia – Voordelen en nadelen

STERKE PUNTEN
Gemeld gemiddeld rendement van 13,41% per jaar sinds 2019, en 11,97% in 2025.
€0 afgeschreven sinds 2019, met €25,7 miljoen terugbetaald aan beleggers (oktober 2026).
Leningen zijn gedekt door hypotheken die worden gehouden door een zekerheidsagent die meebelegt; ontwikkelaars moeten minstens 10% inbrengen.
Een gedateerde statistiekpagina toont achterstallige, in incasso zijnde en afgeschreven bedragen, uitgesplitst vóór en na de vergunning van 2024.
MINPUNTEN
1,61% van de hoofdsom (€324.603) was in oktober 2026 achterstallig, terwijl de homepage zegt dat er sinds 2019 geen mislukkingen zijn geweest.
Er is geen limiet voor de verhouding lening tot waarde, geen betaaldienstverlener en geen eigenaar van de zekerheidsagent gepubliceerd.
Het wanbetalingscijfer van 2025 betreft slechts vijf leningen.
Geen secundaire markt; het product met maandelijkse uitbetaling kent geen vroegtijdige uitstap.

Over Invest in Slovakia

Wat het is

Invest in Slovakia is een Slowaaks platform, gevestigd in Poprad, waar u vanaf €50 geld uitleent aan Slowaakse vastgoedontwikkelaars. Het wordt beheerd door Ci investment, s. r. o., opgericht in 2019, en geeft aan sinds februari 2024 te zijn vergund door Národná banka Slovenska, de Slowaakse centrale bank, als aanbieder van crowdfundingdiensten. Per 30 oktober 2026 toont het €36,4 miljoen uitgeleend in 36 projecten sinds 2019 (€20,2 miljoen en 15 projecten sinds de vergunning), 2.443 actieve beleggers en €25,7 miljoen terugbetaald.

Hoe het werkt

U sluit zich aan bij één leningovereenkomst voor een specifiek ontwikkelingsproject. Er zijn twee soorten rendement: een product met maandelijkse uitbetaling (10% tot 12% per jaar, maandelijks betaald) en een product met stijgend rendement (13% tot 15% per jaar, met rente-op-rente, met de mogelijkheid om eenmaal per jaar uit te stappen). Elk project krijgt een gepubliceerde risicoklasse van A+ tot E. Ontwikkelaars moeten zelf minstens 10% van het project inbrengen, en beleggers worden vóór de ontwikkelaar betaald. Met een functie genaamd Booster kunt u geld dat u van andere terugbetalingen verwacht al inzetten voordat het binnen is (augustus 2026).

Rendement

Het platform meldt sinds 2019 een gemiddeld jaarrendement van 13,41% (gelezen in oktober 2026, zonder datum, zonder opgegeven methode). Zijn jaarcijfers laten een dalend rendement zien, van 17,73% in 2019 tot ongeveer 12% de laatste jaren: 11,72% in 2024, 11,97% in 2025 en 12,35% tot nu toe in 2026 (per 24 oktober 2026). De 13,41% wordt dus omhooggetrokken door de eerste jaren. Lopende projecten boden in oktober 2026 tot 14,86% per jaar. Rendementen zijn vóór belasting, en het platform zegt dat rendementen uit het verleden geen garantie voor de toekomst zijn.

Verliezen en wanbetaling

Sinds 2019 is niets afgeschreven (€0, stand oktober 2026). Het jaarlijkse wanbetalingsrapport onder de Europese crowdfundingregels toont 0% voor 2025, maar er werden slechts vijf leningen meegeteld; een lening geldt als wanbetaling wanneer deze meer dan 90 dagen te laat is of waarschijnlijk niet wordt terugbetaald. Sommig geld is te laat: €324.603 hoofdsom (1,61%) en €33.050 rente zijn achterstallig, en €21.158 rente is naar incasso gegaan (stand oktober 2026). Alle achterstallige bedragen betreffen leningen die vóór de vergunning zijn verstrekt. De bewering op de homepage dat er sinds 2019 geen mislukkingen zijn geweest, klopt volgens die definitie, maar vermeldt deze late betalingen niet.

Wat uw geld beveiligt

Elke lening is gedekt door een hypotheek op onroerend goed, bij de huidige projecten meestal grond. De hypotheek wordt voor beleggers gehouden en, indien nodig, uitgewonnen door een zekerheidsagent, Trezor agent s.r.o., die ook zelf in elke lening investeert; wie de eigenaar is, wordt niet gepubliceerd. Er is geen terugkoop, geen reservefonds en geen verzekering, en er is geen maximale verhouding tussen lening en waarde gepubliceerd, dus het is niet bekend hoeveel het onroerend goed waard is ten opzichte van de lening. Tot nu toe is er geen uitwinning afgerond. Voor u betekent dit dat er een hypotheek achter uw lening staat, maar dat niet te controleren is hoeveel dekking die biedt.

Wie erachter zit en de vergunning

De exploitant is Ci investment, s. r. o., bedrijfsnummer 52234380, Levočská 10, Poprad, geregistreerd op 27 februari 2019. De site geeft aan een aanbieder van crowdfundingdiensten te zijn onder de Europese crowdfundingregels, sinds 15 februari 2024 vergund en onder toezicht van Národná banka Slovenska. Het staat in het register van vergunde crowdfundingaanbieders van de ESMA. Beleggingen vallen niet onder een depositogarantie- of beleggerscompensatiestelsel.

Kosten

Het platform publiceert een gedateerd tarievenoverzicht voor beleggers (van kracht sinds 1 september 2025) als apart document; de percentages staan niet op de webpagina's, en het is niet vermeld of de geadverteerde rendementen vóór of na kosten gelden.

Uw geld terugkrijgen

Er is geen secundaire markt. Het product met maandelijkse uitbetaling geeft uw geld terug wanneer de lening eindigt; het product met stijgend rendement biedt eenmaal per jaar de mogelijkheid om uit te stappen. Waar niet-belegd geld wordt aangehouden, is op de openbare pagina's niet vermeld.

Ons oordeel

Rendement: zeer hoog — een gemeld gemiddelde van 13,41% per jaar sinds 2019, ongeveer 12% de laatste jaren. Risico: zeer laag (hoger betekent meer risico) — niets afgeschreven sinds 2019, wat op zichzelf het laagste niveau is, en leningen gedekt door hypotheken die een zekerheidsagent houdt; het niveau berust op het gerealiseerde verlies, dus de late leningen zijn een waarschuwing: 1,61% van de hoofdsom is te laat, waardoor de verliezen kunnen oplopen, en de gereguleerde staat van dienst is kort. Rendement-risicoverhouding: zeer hoog — hoge gemelde rendementen zonder verliezen tot nu toe, terwijl de late betalingen op oudere leningen in de gaten moeten worden gehouden.

Regelgeving

Licentie / Regelgeving: Národná banka Slovenska, aanbieder van crowdfundingdiensten onder Verordening (EU) 2020/1503 (Ci investment, s. r. o., bedrijfsnummer 52234380; opgegeven vergunningsdatum 15 februari 2024). Opgenomen in het register van vergunde crowdfundingaanbieders van de ESMA.

Functionaliteit

Auto-investeren: Nee
Beoordeling van de deal: Ja
Secundaire markt: Nee
Betalingsprovider: Niet bekendgemaakt.

Voor beleggers

Beperkingen: Particuliere beleggers vanaf €50 via de app van het platform, met beleggersclassificatie volgens de Europese crowdfundingregels. Regels over woonplaats zijn niet gepubliceerd; de site is alleen in het Slowaaks.
Minimum investment: 50 EUR

Nuttige informatie

Is Invest in Slovakia gereguleerd?

De site geeft aan dat Ci investment, s. r. o. sinds 15 februari 2024 door Národná banka Slovenska is vergund als aanbieder van crowdfundingdiensten onder de Europese crowdfundingregels. Het staat in het register van vergunde crowdfundingaanbieders van de ESMA.

Wie beheert mijn geld?

Niet bekendgemaakt: op de openbare pagina's wordt geen bank of betaalinstelling genoemd die het geld van beleggers beheert.

Wat is de minimale inleg?

€50 per belegging, gedaan via de app van het platform.

Welk rendement en welke verliezen tot nu toe?

Het platform meldt een gemiddelde van 13,41% per jaar sinds 2019, en ongeveer 12% per jaar sinds 2024. Er is niets afgeschreven, maar in oktober 2026 was 1,61% van de hoofdsom en een deel van de rente achterstallig, alles bij leningen die vóór de vergunning van 2024 zijn verstrekt.

Wat beveiligt mijn belegging?

Een hypotheek op het onroerend goed van het project, bij de huidige projecten meestal grond, die voor beleggers wordt gehouden en uitgewonnen door de zekerheidsagent Trezor agent s.r.o. Ontwikkelaars brengen minstens 10% in en beleggers worden eerst betaald. Er is geen terugkoop of reservefonds, en er is geen limiet voor de verhouding lening tot waarde gepubliceerd.

Kan ik eerder verkopen of opnemen?

Er is geen secundaire markt. Met het product met stijgend rendement kunt u eenmaal per jaar uitstappen; anders komt uw geld terug wanneer de lening eindigt.

Welke kosten betaal ik?

Een gedateerd tarievenoverzicht voor beleggers (van kracht sinds 1 september 2025) wordt als apart document gepubliceerd; de tarieven staan niet op de webpagina's.

Is er al een lening mislukt?

Er is geen lening afgeschreven of uitgewonnen. Sommige betalingen zijn te laat: in oktober 2026 was €324.603 hoofdsom en €33.050 rente achterstallig, en €21.158 rente was naar incasso gegaan.

Wat gebeurt er als Invest in Slovakia of een ontwikkelaar failliet gaat?

Als een ontwikkelaar failliet gaat, kan de zekerheidsagent de hypotheek voor de beleggers uitwinnen. Beleggingen vallen niet onder een depositogarantie- of beleggerscompensatiestelsel.

Beoordeling

Totale beoordeling 0
No rating yet No rating yet No rating yet No rating yet No rating yet
Kwaliteit bieden 0
Diensten en ondersteuning 0
Functionaliteit 0
Transparantie 0

Beoordelingen

Sorteer op:
Meest recent Oudste eerst Meer likes Meer afkeer
Sorteer op waardering:
Van hoog naar laag Van laag naar hoog

Alternatief voor Invest in Slovakia

Afvoersnelheid GB

Onroerend goed MKB-leningen
Minimale investering €100
Gefinancierd €81,43M

Anaxago FR

Onroerend goed Start-ups MKB-leningen
Gereguleerd
Return Level Medium
Risk Level Hoog
Risk Return Level
Minimale investering €1000
Gefinancierd €940,1M

Bergfurst DE

Onroerend goed
Minimale investering €10
Gefinancierd €192,29M

Blend Network GB

Onroerend goed
Return Level Hoog
Risk Level Zeer laag
Risk Return Level
Minimale investering €1000
Gefinancierd €275,9M

Bricksave GB

Onroerend goed
Return Level Laag
Risk Level Zeer hoge
Risk Return Level
Minimale investering €1000

Brickstarter EE

Onroerend goed
Minimale investering €50